V letošnjem letu zaradi finančne stiske nismo izvedli projekta FORMA VIVA v obliki, kot smo jo poznali do zdaj.

Smo pa zaradi zavesti učencev o FORMA VIVI MALEČNIK, ki vsako leto poteka na naši šoli, izvedli INTERNO KIPARSKO DELAVNICO. Na njej  so sodelovali učenci naše šole, in sicer po dva predstavnika iz vsakega oddelka. Tako je sodelovalo 22 učencev in tri mentorice (Urška Kukovec, Natalija Harb, Katja K. Varl). Likovno delavnico smo izvedli 15. novembra 2016. Učenci so se za motiv odločili sami, iskali in razvijali so zanimive rešitve ter kreativno uporabili raznolike oblike materiala (les).

Utrinke si lahko ogledate v FOTOGALERIJI.

Hkrati vas VLJUDNO VABIMO, DA SI V MESECU JANUARJU ZANIMIVE IN RAZNOLIKE IZDELKE, KI SO JIH USTVARILI UČENCI, OGLEDATE V AVLI ŠOLE.

VABLJENI!

Katja K. Varl