Spoštovani starši in učenci!                                                                                       Malečnik, 13. 3. 2020

Zaradi izvajanja ukrepov za preprečevanje širjenja nalezljive bolezni COVID-19, bo v vzgojno-izobraževalnih zavodih na podlagi sklepa Vlade RS 18100-7/2020/2 in odredbe ministra za zdravje začasno prepovedano zbiranje ljudi v šolah.

Tako se bo na OŠ Malečnik pouk izvajal na daljavo. To v praksi pomeni, da bomo staršem naših učencev preko elektronske pošte posredovali navodila za delo doma. Delo za vsak dan posebej boste prejeli en dan prej. Natančna navodila za domače delo učencev vam bo posredoval razrednik in jih boste našli v priponki njegovega sporočila.

Delo bo potekalo po urniku. Tako predelane vsebine bodo pri pouku tudi utrjene.

Za vse povratne informacije in morebitna dodatna pojasnila se prosim obrnite na učitelja predmeta. V ta namen bodo na spletni strani šole objavljeni vsi elektronski naslovi naših učiteljev.

Če morda pošte do ponedeljka ne prejmete, prosimo, da kontaktirajte razrednika.

Pri tem vsi na šoli prosimo za vašo pomoč, razumevanje, sodelovanje in upoštevanje navodil. Svetujemo medsebojno sodelovanje učencev in pomoč preko spleta.

Čim več se zadržujte doma, saj vsako zbiranje večjega števila ljudi povečuje tveganje za prenos virusa.

Hvala za razumevanje in vse dobro. Ostanite zdravi.

ravnatelj in delavci OŠ Malečnik

Obvestilo in navodilo o poteku pouka na daljavo

e-naslovi učiteljev