Prvi dan šole v naravi smo se odpravili s karto in kompasom po Koroški, nato pa smo opravili še nočni sprehod, kjer je bil zelo lep razgled na Mežiško dolino.

Drugi dan smo se prebudili v čudovito sončno jutro. Po zajtrku smo se odpravili na igrišče kjer smo spoznali igro DISK-GOLF. Popoldan pa smo veselo kuhali.  Bili smo pravi kuharski Master Cheef-i. Zvečer pa smo uživali v pantomimi.

Tretji dan smo bili vremenoslovci, nato pa smo se preizkusili v kurjenju ognja. Popoldan smo preizkušali svoje moči na plezalni steni, kjer so bili nekateri zelo uspešni. Zvečer pa bo sledil izbor “naj frizure”.

Četrti dan smo se odpravili v podzemlje Bergmandlca – na ogled rudnika Mežica. Popoldan smo se igrali socializacijske igre. Zvečer nas čaka Gavda na pergu – (zabava).

Peti dan smo se preizkusili v lokostrelstvu in iskali smo živali in rastline v gozdu.

Vrnitev bo predvidoma ob 15.30 pred šolo.