Bobrček za šolsko leto 2023/2024

Tekmovanje je namenjeno učencem od 2. do 5. razreda osnovne šole, ki jih zanimajo različne teme s področja računalništva oz. informatike. Poudarek ni na programiranju in poznavanju tehničnih podrobnosti, pač pa na širši tematiki in reševanju problemov s tega področja.

Tekmovanje poteka na šolski ravni.

Šolsko tekmovanje bo potekalo od 6. do 10. novembra 2023 in od 13. do 17. novembra 2023 v terminih, ki jih določi šola sama. Na njem lahko sodelujejo učenci od 2. razreda do 5. razreda osnovne šole.

Mladi bober za šolsko leto 2023/24

Programski svet tekmovanja ACM Bober razpisuje selekcijsko tekmovanje ACM Bober – Mladi bober za šolsko leto 2023/2024.

Tekmovanje je namenjeno učencem od 6. do 9. razreda osnovne šole, ki jih zanimajo različne teme s področja računalništva oz. informatike. Poudarek ni na programiranju in poznavanju tehničnih podrobnosti, pač pa na širši tematiki in reševanju problemov s tega področja.

Tekmovanje poteka na dveh ravneh.

Šolsko tekmovanje bo potekalo od 6. do 10. novembra 2023 in od 13. do 17. novembra 2023 med 7. in 19. uro v terminih, ki jih določi šola sama. Na njem lahko sodelujejo učenci od 6. do 9. razreda osnovne šole.

Natančni kriteriji so opisani v pravilniku tekmovanja.

Anica Kramberger