Tudi ta teden bo šola tiha, prazna. Prav gotovo že pošteno pogreša otroški smeh in direndaj. Kmalu bomo vstopili v tretji teden poučevanja na daljavo. Da, tretji teden, čeprav smo sprva upali, da se s 30. marcem vrnemo v šolske klopi. Kot kaže, bo tako še kar nekaj časa. Ampak mi se ne damo! Če smo do zdaj uspeli premagati vse izzive, ki so nas presenetili na novi poti poučevanja, jih bomo prav gotovo tudi v prihodnosti. Samo elektrike ne sme zmanjkati!

In optimizma. Poglejte, kaj vse počnejo otroci. Pridno opravljajo šolske obveznosti, hkrati pa so peki, slaščičarji, slikarji, glasbeniki, pravljičarji, zeliščarji, športniki, pohodniki, plezalci in še več. Le poglejte si utrinke iz njihovega vsakdana.

Kliknite za ogled slik.