Dolga leta smo lahko le sanjali o varnem prihodu v šolo in odhodu domov. Starši in učitelji so bili ves ta čas upravičeno v skrbeh za našo varnost. Zato je nas, učence, pridobitev težko pričakovanega postajališča toliko bolj razveselila in šele sedaj se zavedamo, v kakšnih pogojih smo čakali na šolski avtobus, tik ob prometni cesti, mimo pa so drveli avtomobili, tovornjaki …

Naše večletne želje po novem in varnem avtobusnem postajališču se v teh dneh dokončno uresničujejo. Čaka nas samo še uradno odprtje projekta, kar bomo zaznamovali  s kratkim kulturnim programom  in simbolnim rezanjem traku v torek, 14. septembra, ob 9.30 na našem novem šolskem avtobusnem postajališču.

Iskreno se zahvaljujemo vsem, ki ste kakor koli in s čimer koli dodali svoj kamenček k mozaiku celotnega projekta – od samih idej pa vse do danes, ko ponosno stojimo na njem. S skupnimi močmi smo prišli do izjemnega cilja – NAŠ KORAK BO VARNEJŠI.

Velik HVALA pa tudi  vsem za ogromno mero vztrajnosti, potrpežljivosti in dobre volje. Skupaj nam je uspelo.

Ravnateljica Mateja Veltrusky